rasi

13 ଅପ୍ରେଲ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣା କିମ୍ବା ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ମିଳିପାରିବ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଟେନସନ୍ ହେବ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିପାରେ, ତେଣୁ ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସିନର୍ଜି ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ଼ ବଣିକ ଋଣକାରବାରକୁ ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପୁରୁଣା ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଘରୋଇ ଆରାମ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦୃଶ୍ୟ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଅପବ୍ୟବହାରରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ତୁମର ବନ୍ଦ କାମ ଚାଲିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦୃଶ୍ୟ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନ ମତ ଥାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବିବ୍ରତ କରିବ | କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ସହିତ ବୃହସ୍ପତି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବ | ଯାନବାହାନରେ ସୁଖ ଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ତୁମେ ଦୁଇଗୁଣ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଦେଶବାସୀ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର କମ୍ ହେବ | ତୁମେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରଖାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ଅଡୁଆ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *