rahu

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜାତକ ପଛରେ ପଡ଼ିଯାଏ ରାହୁ ତେବେ କଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଯେଉଁମାନେ ରାଶିଫଳରେ ଶନି ଙ୍କ ସହ ରାହୁ ଥାଏ ଜାତକରେ ଅବସ୍ଥିତ ସେମାନେ ରହସ୍ୟମୟ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ଗୁପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି।।ଏମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁଷ୍ଟ ଖଳ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ତୁମର ରୋଜଗାରର ବଡ ଅଂଶ ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇ ଥାନ୍ତି। ଯଦି ଏହା ସପ୍ତମ ଗୃହରେ ଏକ ମିଶ୍ରଣ, ତେବେ ଜୀବନ ସାଥୀ ସମନ୍ୱିତ ହୁଏ ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ତୃତୀୟ ହୋମସ୍କୋପରେ ରାହୁ ଏବଂ ଗୁରୁଙ୍କ ସମଷ୍ଟି, ବ୍ୟକ୍ତି ଦୀର୍ଘ ଜୀବନ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସମସ୍ୟା ସବୁବେଳେ ରହିଥାଏ। ଏହି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି।

rahu

ରାହୁ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ : ଶାନ୍ତି, ଧନଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଅଟେ। ଶତ୍ରୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଭୟ । ରକ୍ତ ହୀନତା ଏବଂ ରକ୍ତଚାପର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଏହାକୁ ଅଙ୍ଗାରକ ର ଯୋଡି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ଯଦି ଏହା ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଅଛି, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣାଶୁଣା ହୁଅନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ, ବ୍ୟକ୍ତି ରାହୁ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳର ଏକ ମୁଣ୍ଡ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ହୋଇପାରେ। ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜକୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଏବଂ ଚତୁର , ଅନ୍ୟକୁ ବୋକା ବୁଝନ୍ତି।

ରାଶିଫଳରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ : ଜାତକ ର ରାଶିଫଳରେ ରାଶି ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ସହିତ। ସେ ନିଜ ଖ୍ୟାତି ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା। ଯେତେବେଳେ ରାହୁଙ୍କ ସହୁଷ୍ଠାନକ ଥାଏ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଦେଶ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରେ। ରାଶିଫଳରେ, ରାହୁର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଆଗକୁ ଯାଇଥାଏ।

ରାହୁର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ବ୍ୟକ୍ତି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସୋର ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ରାହୁର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି।ରାଶିଫଳରେ ରାଶି ର ଅସୁରକ୍ଷିତ ପ୍ରଭାବ।ରାହୁର ଅସୁରକ୍ଷିତ ପ୍ରଭାବ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅପମାନକୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ଅସତ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ।

ଯେତେବେଳେ ରାଶିଫଳ ଅସନ୍ତୋଷପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ, ବ୍ୟକ୍ତି ମଦ୍ୟପାନରେ ଅଭ୍ୟାସ୍ଥ ହୋଇଯାଏ ।ରାହୁ ଏହାକୁ ରାଜନୀତିରେ ନେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଅପବାଦର କାରଣ ହେଉଛି ଗ୍ରହ ଦୋଷ।ଅସାମାଜିକ କୁପ୍ରଭାବ ସହିତ, ବ୍ୟକ୍ତିର ଆଚରଣ ଏବଂ ନୈତିକତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ କ୍ରମାଗତ ହ୍ରାସ ହୁଏ।
ରାହୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏକ କାରକ ଅଟେ। ଅଦୃଶ୍ୟତା ସମସ୍ୟା, କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟ ଇତ୍ୟାଦି। ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ଛିନ୍ନ ମସ୍ତା ଙ୍କ ନିକଟରେ ଦୀପ ଜଳାନ୍ତୁ।

ଯଦି ବୁଦ୍ଧି ଉପରେ ରାହୁ ର ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ରଭାବ ଅଛି, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବା ଅସୁବିଧା ଘଟିଥାଏ। ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବାହାଘର ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ରାଶି ଥିବା କନ୍ୟା ସହ ହୁଏ ତେବେ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାଏ, ତେବେ ରାହୁ ଶାନ୍ତି ବିଷୟରେ ରୀତିନୀତି। ରବିବାର ଦିନ। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *