rasi

୧୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:-ମେଷ ରାଶିର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ସ୍ଥିର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପରି ମନେ ହେଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ତୁମର ପଦାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ। ତୁମର ନମ୍ର ପ୍ରକୃତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ମଧୁର ଏବଂ ମଧୁର ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶିର ରାଶି ଚିହ୍ନ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର ଅନୁଭବ କରିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଶାଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି :ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବିଚଳିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତୁମର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାରେ ବହୁତ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ଭୟ ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ସାମାଜିକ ବୃତ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଦେଖାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅତ୍ୟଧିକ ଉଦାସୀନ ଅନୁଭବ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସତ୍ତ୍ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚାପ ବଢିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାମାତାମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଫଳତାର ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେହ ଟିକେ କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବେ ନାହିଁ | ମନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଅଫିସରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ଜୀବାନାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟିକିଏ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ସତ ହୋଇପାରେ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହାସଲ କରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *