Sunday, November 28, 2021
wp

Whats App ରେ hacker ମହିଳାମାନଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଅନଲାଇନ୍ ଟ୍ରାକ।

FACT

ବନ୍ଧୁଗଣ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପାଇଁ ଷ୍ଟଲକରମାନେ Whats App ଅନ୍ଲାଇନ୍ hacker ୱେବସାଇଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। କିଏ ଏବଂ ଅଧିକ ମେସେଜ୍ କରୁଛି ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପ୍ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ। ଭାରତ ଏହାର ସବୁଠୁ ବଡ ବଜାର ହୋଇଥିବାରୁ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ମେସେଜିଂ ଆପ୍ ଭାବରେ ଜାରି ରହିଛି। ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଉପଭୋକ୍ତା ଅଛନ୍ତି |

ତଥାପି ଆପରେ କିଛି ଦୁର୍ବଳତା ସେହି ଉପଭୋକ୍ତା ମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନାକୁ ବିପଦରେ ପକାଇପାରେ। ଟ୍ରାସର ସର୍ବଶେଷ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଅନୁଯାୟୀ, ଷ୍ଟଲକର, ସାଇବର ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ Whats Appଅନ୍ଲାଇନ୍ ଷ୍ଟାଟସ୍ ଟ୍ରାକର୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଷ୍ଟଲ୍ କରିବା, ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ଏବଂ ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି।

ରିପୋର୍ଟରେ ଆହୁରି କୁହାଯାଇଛି ଯେ କିଏ ଏବଂ ଅଧିକ ମେସେଜ୍ କରୁଛି ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଟ୍ରାକରଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ। ଯେତେବେଳେ Whats App କେହି ଅନଲାଇନ୍ ଆସନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ତୁରନ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ ଯେ ସେମାନେ “ଅନଲାଇନ୍” ଏହାକୁ ଯେକୌଣସି ଉପଭୋକ୍ତା ଦେଖିପାରିବେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ସଞ୍ଚୟ କରିନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଅନଲାଇନ୍ କିମ୍ବା ଅଫଲାଇନ୍ ଅଛି।

ଏହି ସୂଚନା ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ସେସ୍ ହୋଇପାରିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ସେଠାରେ Whats App ଆପ୍ ଷ୍ଟାଟସ୍ ଟ୍ରାକର୍ ଅଛି ଯାହା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ନଜର ରଖେ। ଟ୍ରାକ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତାରଣା କରୁଥିବା ପତି ପତ୍ନୀ କିମ୍ବା ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କୁ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିବା ଆପଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଆପ୍ ବ୍ୟାଖ୍ୟାରେ ଲେଖାଥିଲା, “ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ପ୍ରତାରଣା ପତି, ପ୍ରେମିକା କିମ୍ବା ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ସନ୍ଦେହ କରୁଛ ଏହିପରି ଭାବରେ ଆପଣ ଟ୍ରାକ କରିପାରିବେ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *