nail

ନଖରେ ବଡୁଥିବା ଚନ୍ଦ୍ରର ରହସ୍ୟ କଣ ଜାଣନ୍ତୁ।

HEALTH

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଆମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଉପାୟ ଜାଣିପାରିବା ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରୁ ଅନେକ କିଛି ଜଣା ପଡିପାରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ମନୁଷ୍ୟର ସମଗ୍ର ରାଶିଫଳ ହାତରେ ତିଆରି ଧାଡିରେ ଲୁଚି ରହିଥାଏ।

nailll

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ଜଣା ପଡିପାରେ ଯେ ହାତର ରେଖା ଜଣାଶୁଣା ହୋଇପାରେ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି କିପରି ଆଗାମୀ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଜୀବନ କ’ଣ ହେବ। ହାତର ରେଖା କେବଳ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ରହସ୍ୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରେ ନାହିଁ, ବରଂ ମଣିଷର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ ହାତ ରେଖା ବ୍ୟତୀତ ନଖ ଉପରେ ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ମାନବ ଚରିତ୍ର ଏବଂ ଅଭ୍ୟାସକୁ ଚିହ୍ନିତ କରାଯାଇପାରେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତୁମ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ରର ପରିଣାମ କ’ଣ। ପ୍ରଥମେ ଖଜୁରୀ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ରର ଚିହ୍ନ ଥାଏ, ସେମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକୃତିର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ହୃଦୟରୁ ବହୁତ ପରିଷ୍କାର ଅଟନ୍ତି।

ଦ୍ଵିତୀୟରେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ରର ଚିହ୍ନ ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବହୁତ ସଫଳ ଏବଂ ଖୁସି ଅଟେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ଭଲ ଜୀବନ ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ପାଇଥା’ନ୍ତି ଯିଏ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲନ୍ତି। ତୃତୀୟରେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଥିବା ଚନ୍ଦ୍ର ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଥାଏ ଏହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କେବେ ବି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଙ୍କଟ ନାହିଁ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ଅନେକ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି ଏବଂ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି। ଚର୍ତୁଥରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଅଧା ଚନ୍ଦ୍ର ଚିହ୍ନ ଥାଏ, ଏପରି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଅଟନ୍ତି।

nail

ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କରନ୍ତି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତତ୍ପର ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ହିଁ ଚାଲିଯାଆନ୍ତି। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *