rasi

୧୭ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିର ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦେଶୀ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବହୁତ ବିଚଳିତ ହେବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ଆଜି ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଯେକୌଣସି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ଆଜି ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଆଣିଦେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଟି ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ତୁମେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ତେବେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ୍ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇପାରେ | ତେଣୁ ତୁମେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଜିଦ୍ ଧରି ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ଦୁର୍ବଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ସଫଳତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କେତେକ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ବେକାର ଦେଶବାସୀ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ମଧୁର କଥା ହୋଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହିତ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ମାତା ରାନୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାରେ ଅତିବାହିତ ହୁଏ | ଆପଣ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ ଦାନ କରିପାରିବେ | ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କ ସହିତ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଯୋଜନା ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ପଦୋନ୍ନତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଅଫର୍ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

dhanu

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ end ଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ହଠାତ୍ ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ରାସ୍ତାରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଭାବରେ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ବିପଦ ଆସିପାରେ | ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା କୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରଗତିର ହଠାତ୍ ଭଲ ଖବରର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିବ୍ରତ ହୁଅନ୍ତି | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି |vvvvvvvv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *