kartikaa

ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ହେବେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ।

FACT

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ହେବେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ପ୍ରଥମେ ବୃଷ ରାଶି ବୃଷ ରାଶି ର ଲୋକ ଙ୍କ ର ଆୟ କମ୍ ହେବ ଏବଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ ଏହି ଅର୍ଥନ ସଙ୍କଟର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଏବଂ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସରେ ପୁନର୍ବାର ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଚାକିରୀ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି ତଥାପି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ।

karr

ଦ୍ଵିତୀୟରେ କନ୍ୟା ରାଶିଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ଅନେକ ନୂତନ ଘଣ୍ଟା ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଆରାମ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ବର୍ଷ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ଏକ ଲାଭଜନକ ଡିଲ୍ ହେବ ଜମି, କୃଷି, ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ତୃତୀୟରେ ତୁଳା ରାଶି ଚାକିରି ଲୋକଙ୍କୁ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ତଥାପି ଆଇଟି, ଆମଦାନୀ ରପ୍ତାନି, ବୟନ ବ୍ୟବସାୟ, ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ।

kar

ଚର୍ତୁଥରେ ମକର ରାଶି ଉଭୟ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଦେଶବାସୀ ଅର୍ଥର ଲାଭ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ବର୍ଷ ଭଲ ହେବ ଧନ ସହିତ, ତୁମେ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବ। ପଞ୍ଚମରେ ମୀନ ରାଶି ଏହି ଲୋକମାନେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଉଭୟ ‘ଧନ’ ଏବଂ ‘ରାଜା ଯୋଗ’ ପାଇଛନ୍ତି। ଟଙ୍କା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆମେ ନିଜ ହାତରେ ରଖିଥିବା କାମ ସହଜରେ କରାଯିବ। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *