rasi

19 ଏପ୍ରିଲ 2021,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି 2ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଣିଷମାନେ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବେ | ଆୟ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ତୁମେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କର | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଏହି ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଘରେ ଏକ ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି କାମ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟରେ ବସିବା ଉଚିତ୍ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବିଦେଶରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଲାଭ କରିବେ | ଆପଣ ସବୁଠାରୁ କଠିନ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ଦୂର କରିପାରିବେ | ତୁମର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ କାମ କରିବାରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଟିକେ ଖରାପ ଦେଖାଯାଉଛି | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଆଜି ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଘରର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଏହି ଦିନ ମାତା ଦେବୀଙ୍କ ପୂଜାରେ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ସହିତ ବୃହସ୍ପତି ଆଜି ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍   ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ତୁମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଶରୀରରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟକୁ ଟିକେ ଉନ୍ନତ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇ ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆଜମା ରୋଗୀମାନେ ମହାମାରୀ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବ, ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଜିତିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *