Tuesday, July 27, 2021
sani

ଶନିଦେବଙ୍କ ଚୈତ୍ର ଚଳନ ଏହି ଶନିବାର ଠାରୁ ଓଲଟ ପାଲଟ ହୋଇଯିବ ୧୨ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ |

HEALTH

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ଶନି ଦେବ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୟାଳୁ। ଶନିଦେବ ଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଶନି ଦେବ ପାପ ପୁଣ୍ୟର ହିସାବ ରଖନ୍ତି। ଶନିଦେଵ ଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ପଡିଲେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କର୍ମର ଫଳ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥାଏ।ତେବେ ଶନିଦେଵ ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି ,ଚୈତ୍ର ଚଳନ ଦ୍ୱାରା ଶନି ଙ୍କ ଯୋଗୁଁ କେତେକ ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ମନ୍ଦ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି।

ମେଶ, ବୃଷ, ମିଥୁନ, କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ। ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମର ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହେବ, ତେଣୁ ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଭୟ କର ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ବଢାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ। ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ ନାହିଁ କିଛି ସାଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରିବେ। ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ।

ତୁଳା, କନ୍ୟା, ମକର, ଧନୁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।ସରକାର ଆଣ୍ଟି ଟ୍ରେଣ୍ଡରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଥାଇପାରେ। ବିଶେଷ ରୋଗ ପଛରେ ଆକସ୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ କିଛି ବିଶେଷ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରିବେ। ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି।

ବିଛା, ସିଂହ , କୁମ୍ଭ, ମୀନ ରାଶି | ବିଦ୍ୟା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ନିକଟରେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସୁଯୋଗ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ହାତ ବଢାଇବେ, ତେବେ ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ସମାପ୍ତ ହେବେ, ଯଦି ଆପଣ ଜୀବନରେ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଜେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଅନ୍ୟକୁ ସହାୟତା କରନ୍ତୁ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ।

sanii

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *