rasi

20 ଏପ୍ରିଲ 2020,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – କଣ ରହିଛି ଶୁଭଫଳ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ବହୁ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବୋତଲଗୁଡିକ ହଟାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଏକ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବିରତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଶତ୍ରୁମାନେ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରନ୍ତି | ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଖେଇ ଆସିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ବୋଲି ମନେହୁଏ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଗତିଶୀଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି କାମରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ବିକାଶ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ |ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାକୁ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କେହି ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶିର ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆସିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ମହିଳା ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଲାଭ ପାଇବାରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ଲାଭ ଅଛି | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାରବାରରେ ଶୀଘ୍ର ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜମି ଏବଂ ନିର୍ମାଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ବଡ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ମୋର ପ୍ରିୟ ସହିତ ମୋର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ରାଶି ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଧନର ଲାଭ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ସୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ଘରର ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମର ପଳାୟନର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ବଡ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ଜଡିତ ଦେଶବାସୀ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯାନ ଆନନ୍ଦ ପାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *