rasi

ଗୁରୁବାର 5 ନଭେମ୍ବର 2020- କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ଗୁରୁବାରରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏହି ୫ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ଧନୀ କରିବେ |

RASIPHALA

ମେଷ: ମଙ୍ଗଳବାର ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଆୟ ପ୍ରାୟ ସମାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅବନତି ହେତୁ ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ କରିପାରେ | ନୂତନ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଶା କରାଯାଏ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ବିଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ କିଛି ପୁରସ୍କାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନିକଟତରତା ଆଣିବ ଏବଂ ଜୀବନ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ହେଉଛି ଦୃଢତାର ସମଷ୍ଟି |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ଏବଂ ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଚାହଁ, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବେ ନାହିଁ | ଏହି ଦିନ ଘର ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜିକାଲି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଟିକିଏ କମ୍ ଭଲ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟତ୍ର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନ୍ୟ କିଛି ବ୍ୟତୀତ ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରେ ଏହା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ଆଣିପାରେ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି, ତୁମର ଶିଶୁ ସୁଖ ହାସଲ କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଏବଂ ମାନସିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମର ଅପ୍ରାକୃତିକ କିମ୍ବା ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହିତ କର | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି ଭୁଲ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

କନ୍ୟା : ଏକ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସୁପାରିଶ କରିପାରିବେ ଏବଂ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ଶକ୍ତି ଫେରି ଆସିବ | ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ଆଜି ପରିବାରରେ ତିକ୍ତତା କମ୍ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ସମୟ ଆସିଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ରାଶି ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଅବଦାନକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | କିଛି କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ନେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଟେନସନରୁ ବାହାରି ଶାନ୍ତି ରାସ୍ତାରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | କୌଣସି ବିବାଦ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟ ଉପାୟରେ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ for ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ରୋମାଞ୍ଚକର ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ପରିବାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ତୁମର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ମନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କର ବୁଝାମଣା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଯଦି କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ଲାଭ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏଥି ସହିତ, ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଉପାୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବିପକ୍ଷ ଦଳ ଦୁର୍ବଳ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଜି ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଏ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯିବାର ଆଶା ମଧ୍ୟ ଅଛି | କିନ୍ତୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରେ | ଆଜି, ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ବୋଲି ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *