rasi

୨୧ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ବହୁ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବୋତଲଗୁଡିକ ହଟାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଏକ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବିରତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ଶତ୍ରୁମାନେ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରନ୍ତି | ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଖେଇ ଆସିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ବୋଲି ମନେହୁଏ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ସଫଳତାର ଅନେକ ପଥ ହାସଲ ହେବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଫିସରେ, ବସ୍ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ କେହି କାହା ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭଲ ଖବର ହେଉଛି ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ମିଳିପାରିବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ର ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ କାରଣ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ନୁହେଁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଡକୁ ନେଇଯିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ବଡ଼ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜିର କୁମ୍ଭାର ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ଭାବନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ହଠାତ୍ ତୁମର ହୃଦୟ ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *