mrcro

ବଜାରକୁ ପୁଣି ଫେରିଲା ନୂଆ ମଡେଲ ସହିତ ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସ।

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବଜାର ବାହାରେ ଅଛି ଅବଶ୍ୟ, କମ୍ପାନୀ ଶେଷରେ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ଏକ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛି। ଭାରତୀୟ କମ୍ପାନୀ ବଜେଟ୍ ବିଭାଗରେ ଦୁଇଟି ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ମୂଲ୍ୟ ସହିତ ବଜାରକୁ ଭଣ୍ଡୁର କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି। ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସ ଭାରତରେ ଇନ୍ ନୋଟ୍ a ଏବଂ ଇନ୍ b ବି ଲଞ୍ଚ କରିଛି।

in

ଦୁଇଟି ଫୋନ୍ ମିଡିଆଟେକ୍ ଚିପସେଟ ଏବଂ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ବଡ଼ ବ୍ୟାଟେରୀ ସହିତ ଆସିଥାଏ ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସ ଇନ୍ ନୋଟ୍ 1 ରେ 64GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ କ୍ଷମତା ଏବଂ 4 ଜିବି ରାମ୍ ସହିତ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ ₹ 10,999 ମୂଲ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି। 4GB RAM ଏବଂ 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରକାରର ମୂଲ୍ୟ vari 12,999 ରହିଛି। ଏହି ଫୋନ୍ 24 ନଭେମ୍ବରରେ ବିକ୍ରି ହେବ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋ ମାକ୍ସିନଫୋ ଡଟ୍ କମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଆଗ୍ରହୀ କ୍ରେତାମାନେ ଆଜିଠାରୁ ଡିଭାଇସ୍ ପାଇଁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିପାରିବେ। ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିବା ଶସ୍ତା ବଜେଟ୍ ଉପକରଣ ହେଉଛି ଇନ୍ 1 ବି 2GB RAM ଏବଂ 32GB ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ ଡିଭାଇସ୍ର ମୂଲ୍ୟ 6,999 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

inn

ଯେତେବେଳେ 4GB RAM ଏବଂ 64GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଥିବା ଡିଭାଇସର ମୂଲ୍ୟ 7,999 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଏହି ଡିଭାଇସ୍ 26 ନଭେମ୍ବରରେ ଏହାର ପ୍ରଥମ ବିକ୍ରିରେ ଯିବ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସିନଫୋ ଡଟ୍ କମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବିକ୍ରି ହେବ କମ୍ପାନୀ ନୂଆ ଫୋନ୍ ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ପାଇଁ ଖୋଲା ଅଛି।ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସ ଇନ୍ ନୋଟ୍ 1 ଏକ ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ G85 ଚିପସେଟ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଏକ ଖେଳ-କେନ୍ଦ୍ରିକ ସଞ୍ଚାଳକ ଫୋନରେ ପ୍ରାଥମିକ ଲେନ୍ସ ସହିତ 48MP ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ ଏକ କ୍ୱାଡ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରହିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରେ 5MP ଚଉଡା ଆଂଗେଲେ କ୍ୟାମେରା, 2MP ଗଭୀରତା ସେନ୍ସର ଏବଂ 2MP ମାକ୍ରୋ ଲେନ୍ସ ରହିଛି ସାମ୍ନା ମୁହାଁ ହୋଇଥିବା ସ୍ନାପର୍ ହେଉଛି ଏକ 16MP ୟୁନିଟ୍ ଯାହା ଏକ ପୁଞ୍ଚ-ହୋଲ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ରଖାଯାଇଛି।

ଫୋନରେ 6.67 ଇଞ୍ଚର ଫୁଲ ଏଚ୍ଡି ହୋଲ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି। ବୃହତ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଶକ୍ତି ଦେବା ହେଉଛି 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଏକକ ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଡିଭାଇସରେ ବାକ୍ସରେ 18W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜର ମଧ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ଏହା ଓଲଟା ଚାର୍ଜିଂକୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରେ। ମାଇକ୍ରୋମାକ୍ସ ଇନ୍ 1b ମିଡିଆ ଟେକ୍ ହେଲିଓ G35 ଚିପସେଟ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଡିଭାଇସରେ 13MP ପ୍ରାଥମିକ ଲେନ୍ସ ଏବଂ 2MP ଗଭୀରତା ସେନସର ସହିତ ଏକ ଡୁଆଲ୍-ଲେନ୍ସ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଅଛି ଉପକରଣର ସମ୍ମୁଖରେ ଏକ 8MP ଲେନ୍ସ ଅଛି।

fer

ଡିଭାଇସ୍ 6.52 ଇଞ୍ଚ୍ HD + ମିନି ଡ୍ରପ୍ ଡିସପ୍ଲେ ପାଇଥାଏ ଫୋନ୍ ଚାର୍ଜିଂ ପାଇଁ ଏକ USB ଟାଇପ୍ ସି ପୋର୍ଟ ପାଇଥାଏ ଏବଂ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ମଧ୍ୟ ପାଇଥାଏ କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଫୋନଟି ବାକ୍ସରେ 10W ଚାର୍ଜର ସକ୍ଷମ ଅଟେ। ଉଭୟ ଫୋନରେ ପଛ ପ୍ୟାନେଲରେ ଏକ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଅଛି | କୌଣସି ବ୍ଲାଟୱେୟାର ବିନା ଡିଭାଇସଗୁଡ଼ିକ ଷ୍ଟକ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସହିତ ଆସିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *