rasi

26 ଅପ୍ରେଲ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟା ଆଜି ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନରେ ଛୋଟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଭାଷଣ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୂଜା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଶୁଭ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବାଣିଜ୍ୟର ଗତି ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଛୋଟ ଭୁଲ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବିବାହିତ ସଂପର୍କରେ ନବଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଚୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନିଂ ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲା ତୁମକୁ ମାନିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ରାଶି ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଧନର ଲାଭ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ସୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ଘରର ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମର ପଳାୟନର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ବଡ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ଜଡିତ ଦେଶବାସୀ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯାନ ଆନନ୍ଦ ପାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଅତିଥିମାନେ ପିସ୍ ରାଶିର ଘରକୁ ଆସିବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ତେଣୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *