makara

ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ନିହାତି ଦେଖନ୍ତୁ, ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର।

RASIPHALA

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ମକର ରାଶିର ସ୍ବାମୀ ଶନି ଅଟନ୍ତି। ରାଶିଚକ୍ରର ଏହା ଦଶ ତମ ରାଶି। ଏହି ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ଗଭୀର ଚିନ୍ତାଧାରା। ଧନ ଏବଂ ବ୍ୟାପାର ମାମଲାରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ସାବଧାନ ରହିଥାନ୍ତି। ଏହା ଏକ ସମୟରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥାନ୍ତି।

ଏହି ରାଶିର ମହିଳା ନିଜ ଘରକୁ ବ୍ୟବସ୍ତିତ ରଖିଥାନ୍ତି। କେବେ କେବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ବାର୍ଥକୁ ଆଗରେ ରଖିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନେ ନିଜ ଉପରେ ଭରୋସା ରଖିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମାନେ ବାଚାଳ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସନ୍ଦେହ କରିବା ଏମାନଙ୍କର ନକରାତ୍ମକ ପକ୍ଷ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଉପାୟ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଉପାୟ କରିବା ଦ୍ବାରା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ।

ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାୟା ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଶନିବାର ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏଥିପାଇଁ ଏକ ମାଟି କିମ୍ବା ଲୁହା ପାତ୍ରରେ ସୋରିଷ ତେଲରେ ନିଜ ମାଟି ଭରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଛାୟା ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।ଶନି ହେଉଛି ମକର ରାଶିର ପ୍ରଭୁ । ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ଶାନୀଙ୍କ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ନୀଳମଣି ରତ୍ନ, ସାତ ମୁଖୀ ରୁଦ୍ରକ ଏବଂ ଧଟୁରା ଗୋରୁ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।

ଧନ-ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ବୈଭବ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ସହଜ ଉପାୟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଏହି ଉପାୟ ଆଧାରରେ ନିଜ ବାକ୍ସରେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ବସ୍ତ୍ର ବିଛାନ୍ତୁ। ସେହିପରି ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଧନାର୍ଜନ ପରେ ଆପଣ ଧନ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବାରେ ଅସଫୂ ହେଉଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇଟି କଦଳୀ ଗଛ ଲଗାଇବା ଦରକାର। ତାର ପାଳନ ପୋଷଣ କରିବା ଦରକାର। ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ତାର ପାଖରେ ଦୀପ ଜଳାଇବା ଦରକାର।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବି ସମସ୍ୟା ବା ଅସୁବିଧା ହେଉଛି କିମ୍ବା ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ହେବା ପରେ ବି ବାହାଘର ହେଉନାହିଁ ତାହେଲେ ସମାଧାନ ପାଇଁ ସୋମାବାର ଦିନ ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ କଞ୍ଚା କ୍ଷୀର ସହ ମହୁ ମିଶାଇ ଅଭିଷେକ କରିବା ଦରକାର। ନିଜ ଶୟନ କକ୍ଷରେ ମୟୁର ପର ଲଗାନ୍ତୁ।

ଏହି ଉପାୟ କରିବା ଦ୍ବାରା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅସ୍ଥିର ଏବଂ ସ୍ଥାନ ଖୋଜି ପାଉ ନାହିଁ, ତାହେଲେ ଆପଣ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ଏକ କଦଳୀ ଗଛ ଲଗାଇବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ସହିତ ଉଦ୍ଭିଦକୁ ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ସଂସ୍କୃତ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *