rasi

07 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ କିଛି ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ପ୍ରେମୀମାନେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରର କୌଣସି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଆଘାତ ପାଆନ୍ତି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆୟ ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ବଜାୟ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ସକାରାତ୍ମକ ଅନୁଭବ କରିବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଭୂମିକାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣଣ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଆକଳନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫାଶରେ ପଡ଼ିପାରେ | ଘରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ସାଙ୍ଗମାନେ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପିତାମାତାଙ୍କର ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଘରୋଇ ଚାକିରି ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର | ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଦିନସାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଫିସ୍ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ସାଇନ୍ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ| ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ମନର ନିରାଶା ଦୂର ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ ଦେଖାଇ ପାରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ନିଜକୁ ଅପଡେଟ୍ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଖାଇବାରେ ଉନ୍ନତି କର, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *