neha

ରାତିରେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏମିତି ଅବସ୍ତାରେ ଧରା ପଡିଲେ ନେହା କର୍କର – ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

NEWS

ନେହା କକ୍କରଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସ୍ୱୋରର ମାଲିକାଣୀ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ଏକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତେ | ସେ କିଛି ଦିନ ହେବ ନୂଆ ଗୀତ ରିଲିଜ କରୁଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଗୀତ ରାତାରାତି ହିଟ୍ ହୋଇଯାଏ | ବୋଧହୁଏ ଏହା ହେଉଛି କାରଣ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କର ତାଲିକା ବହୁତ ଲମ୍ବା ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଗୀତ କ୍ୟାରିଅର୍ ସହିତ, ନେହା ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟରୁ ଅନେକ ସମୟରେ ହେଡଲାଇନ୍ ଛାଇ ହୋଇ ରହିଥା’ନ୍ତି | ଏଥର ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ନେହାଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ଆଲୋଚନାକୁ ଆଣିଛି |

nehaa

କିଛି ଲୋକ ପ୍ରତ୍ୟେକ କଳା କାର୍ଯ୍ୟରେ ପାରଦର୍ଶୀ ଅଟନ୍ତି | ନେହା କକ୍କର ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯିଏ କେବଳ ଗୀତ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ମଜାଳିଆ କମେଡି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ | ନେହାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୀତ ରକ କରୁଛି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଏଥି ସହିତ, ଏଥର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ନେହା କକ୍କରଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି, ଯାହା ଆଜିକାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେୟାର ହେଉଛି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ କ’ଣ ବିଶେଷ, ନେହା ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରୁଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ନେହା କକ୍କର ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ, ନେହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଟ୍ୟାପ୍ ଏବଂ ସୁଇଙ୍ଗ୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଯେ ଭିଡିଓର ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ ‘ହୁସାନ୍ ଜୋ ପାୟା’ ଗୀତଟି ବାଜୁଛି , ଯେଉଁଥିରେ ନେହାଙ୍କ ଝୁଲୁଥିବା ନୃତ୍ୟା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରାଉଛି। ନେହାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Palak Chaurasia (@_neheartpalak)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *