rasi

22 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଜିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏକ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ମିଳିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଯେକ କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଧିକ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ପ୍ରବାହିତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଜୀବନର ଅନେକ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ସେୟାର କିମ୍ବା ବେଟିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ଏହା ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ବିବାହ ଆଲୋଚନା ସଫଳ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳାରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ତୁମେ ବୁଝିବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯାଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସବୁକିଛି ଆପଣଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯାନର ବ୍ୟବହାର କିଛି ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ, ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ଅଦାଲତରେ ଅଦାଲତ ମାମଲା ଜିତାଯାଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଅଫିସରେ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *