rasi

27 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ଘଟୁଛି। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଧିକ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟରୁ ବଢିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ତୁମେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶିରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ସିଂହ ର ରାଶିଫଳ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରେ | ଆଜି ଏକ ମଜାଦାର ଭରପୂର ହସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସିସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାବେଳେ ଜଣକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷ ଭାବରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ବୁକ୍ରେ ଅବହେଳା ନକରିବା, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ରାସ୍ତା ପାଇବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ପୁରା ଉତ୍ସାହରେ ଦେଖାଯାଉଛ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ, ଯାହା ବଡ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାପା ଏବଂ ସରକାରୀ ଯୋଜନାରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ତେଣୁ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ବେକାର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ମିଳିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ବିଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରର ଜଣେ ଭେଟେରାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପ୍ରିୟ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଖେଇ ଆସିପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସଫଳ ହେବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଶୁଭଫଳ ପାଇବେ | ଘରୋଇ କାମରେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *