rasi

23 ମେ 2021 – ଚାରୋଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ଘଟୁଛି। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଧିକ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟରୁ ବଢିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ଏକ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

mithun

 

କର୍କଟ ରାଶି (: ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ସତେଜତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରେ ଯେକୌଣସି ଶୁଭ କାମ କରାଯାଇପାରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଦୂରରୁ ସୁଖଦ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବୁଲିବା ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ତୁମେ ତୁମର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କୁମାରୀ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଚାକିରି ନଷ୍ଟ କରିପାରେ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଳିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇଛ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଛିଡା ହେବେ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ସାଙ୍ଗମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ |

dhanu

 

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦାନ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଚତୁରତାର ପ୍ରମାଣ ଦେଇ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଚାକିରିର ଦେଶବାସୀ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କାମ କରିବାରେ ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ କିଛି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆଜି ପରିବାର କିମ୍ବା ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *