Wednesday, December 01, 2021
4ti

Astro Predict :- ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ରାଜ ଯୋଗ ସୋମବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

RASIPHALA

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ହସର ଦିନ ଆଜି ରାଜନୀତିରେ ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୁଏ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା, ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି, ସୌଭାଗ୍ୟବଶତ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ, ଯାହା ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ। ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତି।

ଆଜି, ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି, ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିପାରେ ରାତିରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗାଡି ଚଲାଇବା ପାଇଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

singh

ଯଦି ତୁମର ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ମହାନ ଲୋକମାନଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାହସ ବଢ଼ାଇଥାଏ, ତେବେ ଖୁସି ହୁଅ କାରଣ ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଦିନ ଦାନରେ ବିତାଇବ। ମକର ରାଶି ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଆଚରଣ, ବୃହସ୍ପତି ବିଦ୍ରୋହ ଏବଂ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ସହିତ ବାୟୁମଣ୍ଡଳକୁ ସ୍ୱାଭାବିକ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବହୁ ପରିମାଣର ବାତିଲ୍ କରନ୍ତୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପାଇବା ପାଣ୍ଠିର ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରେ ରାତିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆଜି ଅନେକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ମିଥୁନ, ରାଶି ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି|

mithun

ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ଅଟନ୍ତି ବଞ୍ଚିବା ଆବଶ୍ୟକ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ, କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ରାତିରେ ଯେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ସମ୍ଭାବନା ହେଉଛି ତୁମର ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ ଆପଣ ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ।

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *