rasi

01 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ସଫଳତା ଅଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ଲାଭ ଭଲ ହେବ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଦେଶବାସୀ ବହୁ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କାହା ସହିତ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେବ | ତୁମେ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ମାତାର ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହସ ଦେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ତୁମ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ହଠାତ୍ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ବିବାହ ଆଲୋଚନା ସଫଳ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳାରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ତୁମେ ବୁଝିବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାକୁ ଆହୁରି ଉନ୍ନତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଚାକିରିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବହେଳାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ଅସୁବିଧା ବଢିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମଧୁମେହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଘରେ କିଛି ଗମ୍ଭୀର ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | କୌଣସି ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ପୂରଣ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଧନ ହେଉଛି ଲାଭର ସମଷ୍ଟି | କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ ଆବଶ୍ୟକ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିବ୍ରତ ହୁଅନ୍ତି | ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅନ୍ତୁ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *