rasi

2 ମେ 2021 ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ର ବଡ ଖବର |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ବଢିପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ତୁମେ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଆରାମଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ | ଆମେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ପତି ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମନରେ କୌଣସି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାବେଳେ ତୁମର ଶକ୍ତି ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ଟେଲି-ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ, ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ବଢିପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସବୁଠାରେ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଶ୍ରିତ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ତୁମେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ବଢିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଜୀବନର ଅନେକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ପ୍ରଗତି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ରାସ୍ତାରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ବିପଦ ଆସିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଦୟାଳୁ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଦୁର୍ବଳ ରହିବେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ମନୋବଳକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆପଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ପୃଥକ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାବେଳେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅପରାହ୍ନରେ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଘର ପରିବାରକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା କାମ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଯାନ ଆନନ୍ଦ ପାଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଶେଷ ହେବ। ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ବହୁ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *