Thursday, October 21, 2021
sdd

ଘରର ଏହି ଦିଗରେ ଲଗାନ୍ତୁ ଗଛ ସକାରାତ୍ମକ ଉର୍ଜା ସବୁବେଳେ ରହିବ।

FACT

ବନ୍ଧୁଗଣ ଘରେ ଥିବା ଗଛ କିମ୍ବା ବଗିଚା ଘରର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବୃଦ୍ଧି ବଢ଼ାଇଥାଏ ଏବଂ ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ ଗଛ ଏବଂ ଉଦ୍ଭିଦର ମହତ୍ତ୍ ଏବଂ ଏବଂ ମଣିଷ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବ୍ୟବହାର ସହିତ କିଛି ବିଶେଷ ନିୟମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି।

ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ତୁମର ବାସସ୍ଥାନକୁ ସୁନ୍ଦର କରିବା ସହିତ ତୁମର ପ୍ରଗତି ଏବଂ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇଁ ବାଟ ଖୋଲି ପାରିବ। ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଗଛ ଏବଂ ଉଦ୍ଭିଦଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ରୋପଣ କରାଯାଏ, ତେବେ ସେଗୁଡିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ।

ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରାକୃତିକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରର କିଛି ଦିଗ ଭାରୀ ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ଭାରୀ ଜିନିଷ ରଖିବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ, ତେବେ ସେହି ଦିଗଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ତୁଳନାତ୍ମକ ଭାବରେ ଅଧିକ ହାଲୁକା ଏବଂ ଖାଲି ରଖାଯାଏ ଦିଗଗୁଡିକର ଏହି ଗୁଣଗୁଡିକ ଉପରେ ଆଧାର କରି, ଆମେ ଘରେ ଗଛ ଲଗାଇବା ଉଚିତ୍।

tulsii

ଏଠାରେ ଛୋଟ ଗଛ ଲଗାଯାଇପାରିବ ତୁଳସୀ ଉଦ୍ଭିଦକୁ ଉତ୍ତର କିମ୍ବା ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ଲଗାଯାଇପାରିବ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଉଦ୍ଭିଦ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗରେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଗଛ ଲଗାଇବା ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆମେ ଗଛ ଏବଂ ଉଦ୍ଭିଦ ଲଗାଇଲୁ।

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *