Thursday, October 21, 2021

ଜାଣନ୍ତୁ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମ କାହିଁକି ରୋମାଣ୍ଟିକ ହୋଇଥିଲେ।

NEWS

ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି। ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମଙ୍କ ସହ କିଛି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି।

kajal

ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ କାଜଲ ଗୋଲାପୀ ଟପ୍ ଏବଂ ଧଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ମେକଅପ୍ ଏବଂ ଖୋଲା କେଶ ପରି, ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତି ଏହି ଲୁକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଗୌତମଙ୍କୁ କଳା ଟି ସାର୍ଟ ଏବଂ ସର୍ଟରେ ଦେଖାଯାଏ। ଗୌତମ ଏକ କ୍ୟାପ୍ ସହିତ ତାଙ୍କର ଲୁକ୍କୁ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତି ଦୁହେଁ ସିଡ଼ିରେ ବସିଛନ୍ତି ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କୋଳରେ କାଜଲ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଏ।

ଗୌତମ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗାଲରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଦେଉଛନ୍ତି। କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କାଜଲ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି କୋରତାଲା ଶିବ।

kajaal

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *