rasi

୦୭ ଜୁନ ୨୦୨୧ ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଭୁଲିଯାଇଥିବା ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ବିସର୍ଜନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଶାଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ତୁମେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଦୂରରୁ ସୁଖଦ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବୁଲିବା ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ତୁମେ ତୁମର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କୁମାରୀ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଚାକିରି ନଷ୍ଟ କରିପାରେ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଳିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇଛ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଛିଡା ହେବେ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଋଣ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଅଲଗା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହର ଇଚ୍ଛାକୃତ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଶୁଣୁଛନ୍ତି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଚିହ୍ନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମେ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ମଧୁର କଥା ହୋଇପାରିବ, ଏହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଶାଶୁମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *