rasi

07 ଜୁନ 2021 ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – ମହାଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି :- ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି :- ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଋଣ ଦେଇଛ, ତାହା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି :- ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପୁରାତନ ନିବେଶକଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶାଶୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ କରାଯାଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାଗୁଡ଼ିକ ଉଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କାରବାର ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଲାଭ ମିଳିବ | ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ମୂଳ ବ୍ୟକ୍ତି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବା, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଉପକୃତ ହେବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଅସଂଗଠନର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ମାନସିକ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଭଲ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ଅତି ସହଜରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳୁଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ। ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ସଫଳତାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ବିପଦରେ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବ| ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଉତ୍ତମ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପତି-ପତ୍ନୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ପରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *