rasi

08 ଜୁନ 2021ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ଏହି ରାଶିଙ୍କର ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ :ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଋଣ ଦେଇଛ, ତାହା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବ | ବିବାହିତ ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଭୁଲ ଜିନିଷରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ପାଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ବହୁତ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟଥିତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେଉଛନ୍ତି | ତୁମର ଜୀବନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। ଆଜି, ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଆଧାରରେ, ଆପଣ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିପାରେ | ମନରେ ଧାର୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଇପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ବଢିପାରେ | ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି – ଆଜି ତୁମର ସନ୍ଦେହଜନକ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବା ନିଶ୍ଚିତ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ହାସଲ କରିଥିବା ନୂତନ ସୂଚନା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଧାରଣା ଦେବ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ – କୁମ୍ଭ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଏକ ଭଲ ସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଏପରି ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ ଯାହା ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ଆପଣ କାହାକୁ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରିବେ | କିଛି କାମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ, ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ସଞ୍ଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଟିକିଏ ବିପଦ ନେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚାଲିଥିବା ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉପରେ କାମ କର | ଆଜି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ଟଙ୍କା ମାଗି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତକୁ ଡେଇଁବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଲଘୁଚାପର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ | ଆଜି ମୁଁ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଜେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *