sunn

୧୦ ଜୁନ ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ କରନ୍ତୁ ନାହି ଏହି କାମ | ୪ଟି ରାଶି ହେବେ ମାଲମାଲ |

HEALTH

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ୧୦ ଜୁନକୁ ଚାରୋଟି ରାଶି ହେବେ ମାଲାମାଲ , ୨୦୨୧ ର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ଲାଗିବାକୁ ଯାଉଅଛି , ଏବେ ପନ୍ଦର ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍ ବର୍ଷ ୨୦୨୧ ର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ୧୦ ଜୁନରେ ପଡ଼ିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି, ଯାହା ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସ ଅମାବାସ୍ୟା ତିଥିରେ ହେବା ପାଇଁ ଯାଉଛି | କହିବାକୁ ଗଲେ ୧୦ ଜୁନରେ ହେବାକୁ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ୍ ହେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଯାଉଛି |

ଏହି ଗ୍ରଣରେ କେତେ ସାରା ବିଶେଷ ଘଟଣା ଘଟିବାକୁ ଯାଉଅଛି | ଏହି ଗ୍ରହଣରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ପକ୍ଷୀ ଅବସ୍ଥିରେ ରହିଵା କାରଣରୁ ଓ ରାହୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ରହିବା କାରଣରୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ସୁଭ ରାଜ ଯୋଗ ଲାଗିବାକୁ ଯାଉଅଛି | ଏହା ପୁରା ଭୟଙ୍କର ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ରହିବ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବରୁ ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ | ଏହା ମଧ୍ୟରୁ ଚାରୋଟି ରାଶି ଭାଗ୍ୟାଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି  ଏମାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଧନ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଅଛି |

ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ର ପ୍ରଭାବ ଆମ ଦେଶରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହା କାନାଡ଼ା , ଇଉରୋପ, ଉତ୍ତର ଆମେରିକା ଏବଂ ଚୀନ ରେ ଭଲଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟ ମାନ ହେବ , ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ର ଗ୍ରସ ସମୟ ହେଉଛି ୧୦ ଜୁନ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହା ଦିବା ୧ : ୪୦ ଘଣ୍ଟିକାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଵ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ : ୪୨ରେ ଶେଷ ହେବ । ଲଗାତାର ୫ ଘଣ୍ଟା ଏହାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଠିକ ୧:୪୦ ରେ ଏହାର ସୃତକ ଲାଗିଯିବ ଭାରତରେ ଏହାର କୋୖଣସି ସୃତକ ସମୟ ମାନା ଯିବ ନାହିଁ | ଏହାର କିଛି ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ ଖାସ କରି ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନେ ସତର୍କତାର ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ | ଭାରତରେ ଏହା ଆଂଶିକ ରୂପେ ଦେଖାଯିବ |

ତେଣୁ ମନ୍ଦିର କବାଟ ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ , କିନ୍ତୁ ଏହାର ନିୟମ ମାନିବାକୁ ବାଧ୍ୟ | ଭୋଜନରେ ତୁଳସୀ ପତ୍ର ନେବା ଉଚିତ  ଏବଂ ମହା ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ର ଜାପ କରିବା ଉଚିତ | ଏବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ | ତେବେ ପ୍ରଥମ ରାଶି ହେଉଛି ମିଥୁନ ରାଶି , ମିଥୁନ ରାଶି ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଗ୍ରହଣ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ | କାରଣ କେତେ ପ୍ରକାରର ଲାଭ ମିଳିବ | ବ୍ୟାପାର ରେ ବହୁତ ଲାଭଵାନ ହେବ |

sunnnnn

ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବଢିବ | ଆପଣଙ୍କ କଥାରେ ଲୋକେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଦିତୀୟ ରାଶି ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶି | କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଜାତକ ଉପରେ ଏହାର ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ | ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ତାଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ପଡୁଛି | ସାଙ୍ଗ ମିତ୍ର ସହିତ ମିଶି ପାରିବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଜମି ବାଡ଼ି ମାମଲାରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟଶାଳି ରହିଵେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିଵ | ତୃତୀୟ ରାଶି ହେଲା ମକର ରାଶି | ମକର ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ପ୍ରକାରର ଲାଭ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ସୁବିଧାର ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ଗାଡ଼ି ,ଘରର ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲେ ତାହା ପୂରଣ ହେବ |

ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ , ୪ର୍ଥ ରେ ହେଉଛି ମିନ ରାଶି , ମିନିଟ୍ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ଲକି ରହିବ , ଏଥିରେ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ପୂଜା ପାଠରେ ମନ ଲାଗିବ , ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ତେଣୁ ଏହା ଥିଲା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି , ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ! ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *