kajal

ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିକି ଲଜ୍ଜିତ ହେଲେ କାଜଲ।

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ କାଜୋଲଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବା ପ୍ରେମ ନୂଆ ନୁହେଁ।ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରୀ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏକ ସରଳ ସାରି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ କାଜୋଲ ଏବଂ ଅଜୟ ଦେବଗାନ୍ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଉଭୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଫ୍ରିଜ୍ ତାରକା ଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହାର ବିପରୀତରେ, ତାଙ୍କ ବିବାହ ସହିତ, ସେ ଏହା ସହ ଜଡିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିବରଣୀକୁ ସରଳ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଲୁକରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

କାଜୋଲ ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ, ଯିଏ କ୍ୟାରିୟରର ଶିଖରରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଅଜୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେହି ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ନିଜ ପାଇଁ ବରର ରୂପ ବାଛିଥିଲେ କାଜୋଲ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ଏକ ଭାରୀ ସାରି ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସାରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। କାଜୋଲ ଏହି ଶାଢ଼ି ସହିତ ହାତରେ ସବୁଜ ବଙ୍ଗଳା ଏବଂ ସୁନା ବ୍ରେସଲେଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ସେ ଏକ ଚକ୍କର ହାର, ଲମ୍ବା କାନଫୁଲ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, କାନରେ ଥିବା ସାରି, ମାଙ୍ଗାଟିକା, ବାହୁବଳୀ ଏବଂ ପାରମ୍ପାରିକ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନାଥ। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କେଶ ଏକ ସରଳ ୱିଗରେ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ମଧ୍ୟ ଗଜ୍ରା ଥିଲା ସାରିର ପଲ୍ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଥିବା କ୍ଲିପ୍ ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଥିଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଅନୁଭବ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କାଜୋଲଙ୍କ ମେକଅପ୍ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଥିଲା।

kajall

କାଜୋଲ ଅଜୟ ଦେବଗାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହୀରା ପେଣ୍ଡାଲର ଏକ ମଙ୍ଗଲସୁତ୍ର ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଯିଏ ଧଳା ଶେରୱାନି ପିନ୍ଧି ବର ହୋଇଥିଲେ। ପାରମ୍ପାରିକ ମଙ୍ଗଳାସୁତ୍ର ପରି ଏହାର ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗରେ କଳା ଏବଂ ସୁନା ବିଡି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *