rasi

୬ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଇବେ

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ | ଗମ୍ଭୀର ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ବିଷୟର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଜ୍ଞାନକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବ | ଏହି ଦିନ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରୁ ଜଣେ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ତୁମର ବିରୋଧୀ ଦଳ ପରାସ୍ତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏହି ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ସାଥୀ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶିର : ଏହି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହସିବା ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବେକାର ଲୋକ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଟିକେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉଦାସ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କର ନାହିଁ | ଆପଣ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଘର-ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ବିରକ୍ତିକର ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତାର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କଠାରୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଭଲ ଆୟର ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ |

ସିଂହ: ଆଜି ହେଉଛି ସଫଳତାର ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ସଫଳତା ସ୍ଥିର ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଯାନ୍ତ୍ରିକତାକୁ ଅଧିକ ଭାରରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ | ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ନୂତନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଦମ୍ପତିମାନେ ଆଜି ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଏକ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁକୁ କହିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକିଏ ଭଲ, ତେଣୁ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକ old ଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଜି କାହାକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗୁଁ ନୂଆ କବାଟ ଖୋଲିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ଟିକେ ଅଡୁଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା : ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନର ଅତି ସାଧାରଣ ପାସ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି କାହାର ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କିମ୍ବା କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଏହା ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଚାର୍ଜ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ଭଳି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଛୋଟ ସମ୍ପର୍କ ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି, ତୁମେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିସ୍ଥିତିର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ମାମଲାକୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ରକ୍ଷା କରିବ | ଆଜି,କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଗାଡିରେ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ସମ୍ଭବ ହେଲେ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନେଇପାରିବେ | ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସମସ୍ତ ଆଶା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ ଓ ପତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଟଙ୍କା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସହାୟକ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଅଧିକ ସୁଖଦ କରିପାରେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିକଟ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *