rasi

12 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଯେକୌଣସି ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ବୃଷ: ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ କାମରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦିଆଯାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଦୂରରୁ ସୁଖଦ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବୁଲିବା ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ତୁମେ ତୁମର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କୁମାରୀ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଚାକିରି ନଷ୍ଟ କରିପାରେ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଳିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇଛ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଛିଡା ହେବେ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଦ୍ୱାରା ହାସଲ ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ସେମାନେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ରୋଜଗାର ପାଇପାରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ରହିବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ଅଦାଲତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚାଲିଥିବା ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉପରେ କାମ କର | ଆଜି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ଟଙ୍କା ମାଗି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତକୁ ଡେଇଁବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଲଘୁଚାପର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ | ଆଜି ମୁଁ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଜେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *