rasi

12 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଯେକୌଣସି ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ବୃଷ: ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଚିହ୍ନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଲାଭର ରାଶି |

MITHUNAAA

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଶୁଭ ମନେହୁଏ | କେତେକ ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ପୁରୁଣା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ପୂଜାରେ ଅଧିକ ହୃଦୟ ରହିବ | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ବସ୍ତୁ ଭୋଗ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସଂପର୍କରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କେତେକ ନିଜକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ କିଛି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମନରେ ରହିବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | କୋର୍ଟ, କୋର୍ଟ ଇତ୍ୟାଦି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *