rasi

13 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଯେକୌଣସି ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ବୃଷ: ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପୁରାତନ ନିବେଶକଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶାଶୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭୁଲ ପଥରେ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଯଦିଓ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ମୁଷ୍ଟିରେ ସହଜରେ ଖସିଯିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ତାରକାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହତାଶ କରିବେ ନାହିଁ | ଘର ସହିତ ଜଡିତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଦିନର ଆରମ୍ଭରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ବାଛିଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ଆୟର ବ୍ୟାଘାତ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚର ଅଧିକ |

dhanu

ମକର ରାଶି – ଆଜି ତୁମର ସନ୍ଦେହଜନକ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବା ନିଶ୍ଚିତ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ହାସଲ କରିଥିବା ନୂତନ ସୂଚନା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଧାରଣା ଦେବ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ – କୁମ୍ଭ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଏକ ଭଲ ସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଏପରି ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ ଯାହା ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ଆପଣ କାହାକୁ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରିବେ | କିଛି କାମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ, ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ସଞ୍ଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଟିକିଏ ବିପଦ ନେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚାଲିଥିବା ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉପରେ କାମ କର | ଆଜି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ଟଙ୍କା ମାଗି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତକୁ ଡେଇଁବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଲଘୁଚାପର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ | ଆଜି ମୁଁ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଜେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *