rasi

15 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେଲେ ମହାଦେବ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟାଙ୍କ ଋଣ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ବିନା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱୀକାର ହେତୁ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ବାଣିଜ୍ୟିକ ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିରୋଧୀମାନେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ସଜାଗ ରୁହ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ସଜାଗ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିବେଶ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଅସମାନ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅବନତି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସବୁ ଦିଗରୁ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ହୃଦୟ ସହିତ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳ ଆପଣଙ୍କ ଏକାଗ୍ରତାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଲିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ଏକ ଅଲଗା ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଘରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଛୋଟ କଥା ପାଇଁ ସାଥୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ରଖ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପରିସର ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମକୁ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କେବଳ ତୁମର ଦିନ ନଷ୍ଟ ହେବ | ଆଜି, ଚାକିରିରେ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ସଫଳତାର ନୂତନ ରେକର୍ଡ ସେଟ୍ କରିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଏହି ସମୟରେ ଛୋଟ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ନିରାଶା ଆସିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଚାଲିବା ସମୟ ଅଧିକ ହେବ | ଏକ ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ, ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ମତଭେଦ ଏବଂ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଏକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଭୋଲେନାଥଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ | ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ | ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ହାର୍ଡ ଫାଇନାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଥିବା ନକାରାତ୍ମକତାକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭବ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ଆୟର ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କେତେକ ବିଷୟ ଉପରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପିତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ନିଶ୍ଚିତ କର ଯେ ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱର ଶୁଣୁଛ | ଯିଏ ତୁମକୁ ଭେଟିଲା, ଭଦ୍ର ଏବଂ ମନୋରମ ହୁଅ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିବା ସମସ୍ୟାରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି | ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଆଡକୁ ଗତି କରୁଛି | ମନ ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ବାରମ୍ବାର ପାର୍ଥକ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ | ଆଜି, ଆପଣ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ନାମ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ବିବାହ କିମ୍ବା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ସହିତ ଜଡିତ ଶୁଭ ଘଟଣା ପରିବାରରେ ହୋଇପାରେ | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ବଡ଼ କ୍ଷତି ଘଟାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହିପରି ଅନେକ ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ତୁମେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ ଯାହାକୁ ତୁମେ ସର୍ବଦା ଅନୁଭବ କରିଛ, କିନ୍ତୁ ଲୁକ୍କାୟିତ ରୁହ | ଆଜି, ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରିବାର ପଦ୍ଧତିକୁ ବଦଳାଇଦିଅ, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲରେ ଗତି କରିପାରେ | ତୁମର ଦ୍ୱିତ୍ୱ ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଘରଟି ପରିବାରର ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖର ଯତ୍ନ ନେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସଠିକ୍ ଦିନ ନୁହେଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରିବେ | ତୁମର ଭାବନା ଏବଂ ତୁମର ମନୋଭାବ ସାମାନ୍ୟ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହେବ, ଯଦିଓ ସେଗୁଡ଼ିକ ଅବଶ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ନୁହେଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଖୁସିରେ କରାଯିବ | ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା ଏବଂ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଶେଷ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କୁହନ୍ତି | ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *