rasi

16 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଲୁକ୍ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେତିକି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପୁରାତନ ନିବେଶକଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶାଶୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ତୁମର ଖରାପ କାମ ସରିଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦେବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଆସିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ମାତାଙ୍କର ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳ ​​ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ବାପାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଉନ୍ନତି ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବ|

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ସବୁ ପ୍ରକାରରେ ସହଯୋଗ କରିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *