rasi

19 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – 4 ଟି ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସର୍ତକ ଓ ସାବଧାନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଦୋନ୍ନତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ |

ବୃଷ: ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ପୁରା ଦିନ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦିଆଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଚତୁରତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ତୁମେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଚାଲିବା ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ ପରିବାରର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କର | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା: ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ମିସୋଗିନି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଶରୀରରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନରେ ନିରାଶାର ମେଘ ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ମିଳିବ | ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *