rasi

22 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିବ ଆଜିଠୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ, ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଜରୁରୀ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଚିହ୍ନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଏକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଘର ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମେ କାହାଠାରୁ ଶୁଣିଛ, ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ପ୍ରଥମେ ତୁମେ ସତ୍ୟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ କିଛି ଧର୍ଯ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ନ ପାଇବାରୁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ତୁମର ଖରାପ କାମ ସରିଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ଏକାସାଙ୍ଗରେ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ମିସୋଗିନି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ତୁମେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଚୁକ୍ତି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ସାଇନ୍ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ | ତୁମେ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମ ଜୀବନରେ କିଛି ଅଲଗା ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଜାରି ରହିବ | କିଛି ବିଷୟରେ ସୁଖ ମନରେ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବ | ଲାଭ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *