eahi

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ଗୁଡିକ।

RASIPHALA

ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କ ଚିହ୍ନ ଛାଡି ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଚିହ୍ନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଗମନାଗମନକୁ ମିନ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି, ଏହା ସହିତ ମିନରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ 12ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ତଥା ଦେଶ ତଥା ବିଶ୍ୱାସ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଗାମୀ ଏକ ମାସରେ କେଉଁ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ କେଉଁ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଯିବ। ମେଷ ରାଶିର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗତି କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଗମନାଗମନ ହେତୁ, ତୁମେ କରୁଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ।
mes

ବିଦେଶ ଯିବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ରୋଗରୁ ସାବଧାନ ହୋଇପାରେ। ବୃଷର ରାଶିଫଳ ଏହି ରାଶି ଏକାଦଶ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗତି କରିଛନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇବ ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ମିଥୁନ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦଶମ ଘରେ ଗତି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଆୟ ଆଣିବ। ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସମ୍ମାନ ଓ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ଓ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ। କର୍କଟ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ନବମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗତି କରିଛି।

ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ। ସିଂହ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗତି କରିଛନ୍ତି ଏହି ସମୟରେ ତୁମେ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଲୁକ୍କାୟିତ ଜିନିଷ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇପାରେ ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇପାରେ, ତେଣୁ ପ୍ରତିପକ୍ଷମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ। କନ୍ୟା ରାଶି ସପ୍ତମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ଗତି କରନ୍ତି। ଆଗାମୀ ଏକ ମାସରେ, ତୁମେ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସୁଖ ପାଇ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବିଶେଷ ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗତି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଆପଣ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବେ। ବିଛା ରାଶି ଏହି ରାଶିର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ କରିଛନ୍ତି। ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର କିଛି ସୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ତୁମର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ। ଧନୁ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଚର୍ତୁଥ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ଗତି କରନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରିରେ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇପାରିବ।

ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ। ତୁମେ ତୁମର ଅଧିକାରୀ ଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ। ମକର ରାଶି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ୨ୟ ଘରେ ଗତି କରିଛନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଏହି ରାଶିର ଗମନାଗମନ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିପାରେ। ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେଇପାରିବେ ଏବଂ ଆଗକୁ ଯିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ। କୁମ୍ଭ ରାଶି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଏହି ରାଶିର ୨ୟ ଘରେ ରଖାଯାଇଛି।

ଏହି ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ତୁମେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ।ମିନ ରାଶି ତୁମର ଆରୋହଣ ଘରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗତି କରିଛି। ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଜିନିଷ ହେତୁ ଆପଣ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *