dhana

ସିଂହ, ମକର ରାଶିରେ ଧାନ ଯୋଗ କରି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରତିକାର |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ବ୍ୟବହାର କରିବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସେଥିପାଇଁ ବିରକ୍ତ ଅନୁଭଵ କରିପାରନ୍ତି | ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର ପକେଟ ଖାଲି ହୋଇପାରେ , ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ , ମେଷ ରାଶି : ଆଇନଗତ କାରଣରୁ ଟେନସନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ବିନା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | ହଠାତ୍ ଦାୟିତ୍ୱ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନର ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ , ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜଟିଳ ହେବ |

ବୃଷ: ତୁମର ଉଦାର ପ୍ରକୃତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିବ | ଯଦିଓ ଟଙ୍କା ତୁମ ମୁଷ୍ଟିରେ ସହଜରେ ଖସିଯିବ, ତୁମର ଭଲ ତାରକାମାନେ ତୁମକୁ ହତାଶ କରିବେ ନାହିଁ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଯୁବକମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଅଫିସରେ ଭିଡିଓ ଗେମ୍ ଖେଳିବା ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ: ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅଂଶରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା ଚାପ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଉପରେ ଆଧାର କରି ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ

କର୍କଟ: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କିଛି କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ଜିନିଷଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ଶକ୍ତି ଦେବ | ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ସମୟ ରହିବ ନାହିଁ | କିଛି ଲୋକ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାରେ ଶେଷ ମିନିଟ୍ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ବିଜୟର ଉତ୍ସବ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଏହି ଉତ୍ସାହକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବାକୁ, ତୁମେ ତୁମର ଖୁସିରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ଆପଣ ଜାଣିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ମାନ ରେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ପାଇଁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଆଶା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଚାପରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ, ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାନ୍ତୁ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଆରୋଗ୍ୟ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ସେମାନେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବରେ ପୃଥିବୀର ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଖାଲି ପକେଟ ସହିତ ଘରକୁ ଫେରିବେ |

ତୁଳା : ଭଜା ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜକୁ ରୋମାଞ୍ଚକର ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପାଇବେ – ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଣିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଏକାଠି ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଦାବି କରିବେ କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ରାଜକୀୟ ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା: ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, କୋୖଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ, ଉଭୟ ପକ୍ଷକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଏକ ନୂତନ ଆର୍ଥିକ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଡକୁ ଆସିବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଚମତ୍କାର ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କର, ତୁମେ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଇଚ୍ଛା ଆଚରଣ ପାଇପାରିବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ଧନୁ: ଘରେ କାମ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବେପରୁଆ ଭାବରେ ଘରୋଇ ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବିନଥିବେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ତୁମକୁ କଷ୍ଟକର ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଆଖପାଖ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ଏକୁଟିଆ ରହିବ | ଏହି ଦିନ କାହା ସହିତ ଫ୍ଲର୍ଟିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି: ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ଆଜି ଖୋଲା ହାତରେ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ସାଧାରଣ ପରିଚିତମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁଃଖଦାୟକ ଜୀବନ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ | କୋୖଣସି ଦାମୀ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଯୋଜନାରେ ହାତ ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ:ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ନିଜକୁ ଆଗକୁ ଆସିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଖାଲି ପକେଟ ସହିତ ଘରକୁ ଫେରିବେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଘରର ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିପାରେ | ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବପ୍ରବଣତାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିନ: ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ, କାରଣ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କର ଶେଷ 2-3 ବାର୍ତ୍ତା ଯାଞ୍ଚ କର, ତୁମେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *