rasi

01 ଜୁଲାଇ 2021 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି କେଉଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସୁଖଦ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ସହ ଘଟିପାରେ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ତାଙ୍କର ପାଠପଢା ସଂବନ୍ଧରେ ଚିନ୍ତା ମନ ବ୍ୟଗ୍ର ରହିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ନ ମିଳିବାର ଉତ୍ପନ୍ନ କ୍ରୋଧ ଭାବନାରେ କାବୁ ରଖନ୍ତୁ , ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ , କେଉଁ ପ୍ରକାରର କିଛି ସମସ୍ୟା ନାହିଁ , ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ଉର୍ଜା ଶକ୍ତିର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଯୋଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିଥାଏ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ସତରେ ବଦଳାଇପାରିବ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଇଁ ଏହା ସମୟ ଭଲ ରହିବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି କମ୍ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ଅପେକ୍ଷିତ ପରିଣାମ ହାସିଲ୍ ହେବ , କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଯଦି କରଜ ଥିଲା, ସେ ସବୁ ସୁଜିଯିବ , ଶାରରିକ କଷ୍ଟର ଅନୁଭବ ହେବ , ବିଶେଷ ରୁପରେ ଆଖିର ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ , ବେପାର ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଫଳଦାୟୀ ହେବ , ସେମିତି ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ , ଆମଦାନୀରେ ଘାଟା ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ହେବ , ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟ ଓ ପ୍ରେମୀଯୋଡି ଦ୍ୱାରା ଘରରେ ବିରୋଧର ବାତାବରଣ ହେବ । ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଆପଣଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତି ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ପ୍ରବାସ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ । ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାପାଇଁ ଉତ୍ସାହ ରହିବ , କିନ୍ତୁ ଅତି ଉତ୍ସାହ ହାନି ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଦରକାର । କାମର ସିଲସିଲା ରେ ଅତ୍ୟାଧିକ ପ୍ରୟାସ କରିବା ଉପରେ ଆଶିଂକ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗରୁ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ , ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଉଥିବା ସବୁ ପ୍ରୟାସ ସାର୍ଥକ ରହିବ , ଦୁର୍ଘଟଣା କିମ୍ବା ଆଘାତ ବାଧା ସଂମ୍ଭାବନା ହେବ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଗଣେଷଜୀ କହନ୍ତି ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ନିରାଶା କରିପାରିବ , ଜୀବନସାଥୀ ସହ କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲିଯିବାର ପ୍ଲାନ୍ ବନାଇପାରିବେ , ଚିନ୍ତାଗୁଡିକ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଭାର ରହିପାରେ , ଯାହାକି ମାନସିକ ରୁପରେ ଅସୁସ୍ଥ୍ୟ ରଖିପାରିବେ , ପରିଜନଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇପାରେ , ସନ୍ତାନ ସଂବନ୍ଧି ଚିନ୍ତାଗୁଡିକ କିଛି ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରେ , ବିଦ୍ୟାର୍ଥି ବର୍ଗ ପରୀକ୍ଷାକୁ ହାଲକାରେ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଭଲ ଅଙ୍କ ପାଇଁ ଓ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ଓ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ପରିଶ୍ରମର ଅପେକ୍ଷା ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କମ୍ ହେବାର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଚିନ୍ତା ରହିବ , ବିନା ବୁଝିବିଚାରି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାରେ ଗଣେଷଜୀ ଉପଦେଶ ଦେଇଥାନ୍ତି , ମିତ୍ରଙ୍କର ସହ ବୁଲିବାର ଓ ମନୋରଞ୍ଜକ ଜିନିଷ ବ୍ୟତିତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ନିଜ କାମ କରିବାର ଗତି ବଢିବାର ଦରକାର ଅଛି । ଯଦି ଆପଣ ଏମିତି କରିବେ ତେବେ ଜୀବନ ବହୁତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ପଛରେ ରହିପାରିବେ , ସବୁ ମଉକା ସାବଧାନ ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ନୁଆ ବିଜନେସ୍ କିମ୍ବା ଚାକିରି ଅଫର୍ ମିଳିପାରେ , ଶିକ୍ଷା ଚାକିରି ଓ ବେପାରରେ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଖୁସିଖବର ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି , ଯେତେ ଆପଣ ଅନ୍ୟଙ୍କ ଭଲ କାମରେ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ , ନିଜ ଜୀବନରେ ସେତିକି ପ୍ରଗତି କରିବାର ଆଗକୁ ବଢିବେ , କେଉଁ ମହିଳା ମିତ୍ରଙ୍କର ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନା ଫଳଭୁତ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କୁହାଯାଈଥିବା କଥା ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗିପାରେ , ଓ ଆପଣ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଠପଢା ମନ ଲାଗିପାରିବ ନାହିଁ , ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟକୁଶଳତା ଲାଭ ମିଳିବ , ଘର ଉପରେ ସାମାନ୍ୟ ଦାୟିତ୍ୱ ଉଠାଇବେ , ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ପାଖାପାଖି ଖୁସି ହେବ , ଜୀବନସାଥି ଆପଣ ଭାବନା ଚିନ୍ତା କରିବ , ଯେଉଁ ଲୋକ ତ୍ୱଚା ସଂବନ୍ଧି ରୋଗର ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଏହି ସମୟରେ ଆରାମ ମିଳିବ , ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଳାମିଶା ଆଶା ଅଛି , ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାର ପୁର୍ବରୁ ଭଲ ଓ ଖରାପ ଦୁହେଁ ପକ୍ଷରୁ ବିଷୟରେ ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି : କିଛି ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଭଲ ସଫଳତା ମିଳିବ । ସ୍ତ୍ରୀ ମିତ୍ରଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ମିଳିବ , ଆନନ୍ଦଦାୟକ ପ୍ରବାସର ଆୟୋଜନ ହେବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ , ପରିବାରରେ କାହା ସହ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ , ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ , ଯଦି କାହା ଠାରୁ ପଇସା ଉଧାର ନେଇଛନ୍ତି , ତେବେ ତାହା ଫେରିପାରିବେ , ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇକରି ଜାଗୃତ ରହିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାୟାମ କରିବାର ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବହୁତ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାରେ ବୁଡି ରହିବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ନରମ ଗରମ ରହିବ , ବିଶେଷ ରୁପରେ ଆଖିରେ ପିଡା ହେବ , ଶୈକ୍ଷିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ , ନିଜ ଜୀବନରେ ଦଖଲ ନେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ବଡ ସହାୟତା ଆପଣଙ୍କୁ ହାସିଲ୍ ହେବ ।

dhanu

ମକର ରାଶି : ଗଣେଷଜୀ କହନ୍ତି ଟଙ୍କା ପଇସା ମାମଲାରେ କାହାସହ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ମିତ୍ରଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦିତ କରିବ , ବେପାରୀ ବର୍ଗ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ , ସଙ୍ଗୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରୁଜ୍ଞାନ ବଢିବ , କାର୍ଯ୍ୟର ସିଲସିଲାରେ କେଉଁ ଆଡେ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି , ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ , ଭବିଷ୍ୟରେ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ପ୍ରଭାବଶାଳି ବ୍ୟକ୍ତି ବିତ୍ତିୟ ଲାଭ ପହଞ୍ଚିପାରେ , ପାଖରେ ଥିବା ଲୋକ ସହ ସମୟ ବିତାଇବେ , କିନ୍ତୁ ଏହା କରିପାରିବେ ନାହିଁ , କାଗଜୀ କାମରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ , ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ବିଶେଷ ଦାୟିତ୍ୱ ନିଅନ୍ତୁ , ନିଜକୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ , ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନିଜ କାମ ଭଲରେ କରନ୍ତୁ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କାମର ଚିନ୍ତା ରହିବ , ସବୁ ସୁଖ ସୁବିଧା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କେଉଁ ଯାତ୍ରାରେ ନିଜ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଯୋଗାଯୋଗ ରହିବେ , ଓ ଭଲ କଥାକୁ ପୁନଃଜିବିତ କରିବେ , ପରିବାରରେ ମା ବାପାଙ୍କ ସହଯୋଗ କରିବେ , ଅଚାନକ କିଛି ବଡ ଅଟକିଥିବା କାମ ସଠିକ୍ ସମୟରେ ହେବ , ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ , ବୁଝିବିଚାରି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ସମୟରେ କରନ୍ତୁ , କାହା ସହ ଯୁକ୍ତି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *