rasi

୭ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତଥାପି, ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆଜିର ଖର୍ଚ୍ଚ ଘରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ସମସ୍ତ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, କାହାର ଶବ୍ଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ : ଆଜି ଅନେକ ଉପାୟରେ ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ଅଧିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ରାଶି ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଆଜି ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କୌଣସି ଶୁଭ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ | କୌଣସି ପ୍ରଦତ୍ତ କ୍ରେଡିଟ୍ ଆଜି ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜବରଦସ୍ତ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଧାରଣା ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଦିନରେ ତୁମର ଇଗୋ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | କାରଣ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ତୁମର କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସହଭାଗୀତାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଲାଭ ଆଣିପାରେ |

mithun

କର୍କଟ: କର୍କଟ ପାଇଁ ରବିବାର ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ, ଆପଣ ବହୁତ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ ଖେଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଘରେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ନଜର ରଖ |

ସିଂହ: ଆଜି ସିଂହ ପାଇଁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଯେକୌଣସି ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା କାରବାର ହେତୁ ତୁମେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବା ଠାରୁ ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି ଦିନ ରୋଜଗାର ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି ହଠାତ୍ ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆଗକୁ ଯିବା ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ କିଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆସିବ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ, ତେବେ କ୍ରୋଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଏକ ବଡ କଲେଜ କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଭଲ ଖବର ଆସୁଛି | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କାର୍ ଚଲାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ବହନ କରିବା ସହିତ ଜଡିତ ରାଶି ବିପରୀତ ଅଟେ | ଗୋଷ୍ଠୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ବନ୍ଧୁ, ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା, ଶନି ଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଆଣିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପୂର୍ବର କିଛି ଭୁଲ ହେତୁ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଏବଂ ଏହି ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଶନିବାର ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ଅନୁଶାସନ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ | କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ଭୁଲ ଟଙ୍କା ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜଣେ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ନ ଯାଆନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ବହୁ ଦୂରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ବାତିଲ୍ କରନ୍ତୁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ତେଣୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଯୋଗୁଁ ସେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ଅନେକ ସ୍ଥାନରୁ ତୁମକୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ବିଷୟରେ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *