Wednesday, December 01, 2021
21

୨୧ଥର ଚାଉଳ ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦାରିଦ୍ର୍ୟ ଦୂର ହେବ କେବଳ ଏହି ଛୋଟ ଉପାୟ କରନ୍ତୁ।

Uncategorized

ସମସ୍ତେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏପରି ଅନେକ ପରିସ୍ଥିତି କେତେକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉପୁଜିଥାଏ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ସେଗୁଡିକ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତିର ଏହି ସମସ୍ତ କାରଣ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ନିର୍ଭର କରେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଯଦିଓ ଗ୍ରହ ରାଶିଫଳରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାରିଦ୍ର୍ୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।

ଦାରିଦ୍ର୍ୟ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଅନେକ ଉପଚାର ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଯଦି କୌଣସି କାରଣରୁ ସେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କିମ୍ବା ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ସରଳ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରି ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ କରିବା। ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ।

ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଦୀପାବଳି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଶୁଭ ଦିନରେ ସକାଳେ ଉଠ ଏବଂ ଗାଧୋଇବା ପରେ ଏକ ନାଲି ରେଶମ କପଡା ନିଅ ଏବଂ ସେହି ଲାଲ୍ କପଡ଼ାରେ ୨୧ଟି ଚାଉଳ ରଖ। ସମସ୍ତ ୨୧ଟି ଚାଉଳ ଭାଙ୍ଗିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯେପରିକି କୌଣସି ଭଙ୍ଗା ଶସ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହା ପରେ ସେହି ଶସ୍ୟକୁ ସେହି କପଡ଼ାରେ ବାନ୍ଧ ଏହା ପରେ, ତୁମେ ନିୟମ ସହିତ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ୍।

ପୂଜାରେ ଏହି ଚାଉଳକୁ ନାଲି କପଡ଼ାରେ ବାନ୍ଧି ରଖନ୍ତୁ ପୂଜା ପରେ, ଏହି ଚାଉଳକୁ ନାଲି କପଡ଼ାରେ ବାନ୍ଧି ରଖନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା କୌଣସି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୂର ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ଚାବି କେବେ ବି ପର୍ସରେ ରଖାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କେବେବି ତୁମ ପର୍ସରେ ମୁଦ୍ରା ଏବଂ ନୋଟ୍ ଏକାଠି ରଖ ନାହି। କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷକୁ ପର୍ସରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *