unnamed

ତୁମର ଏହି ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଭୁଲ ଘରେ ଭୂତ ଆଣିପାରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମନେରଖନ୍ତୁ ଏହି କଥା।

FACT

ପ୍ରାୟତ ଆମର ଏକ ଅଭ୍ୟାସ ଥାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ମଇଦା ରାତିରେ ବଳକା ରହିଥାଏ ଆମେ ଏହାକୁ ସକାଳ ପାଇଁ ରଖୁ କିନ୍ତୁ ଏହା ଭୁଲ ଅଟେ। ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବଳକା ମଇଦା ଏକ ଶରୀର ପରି ଯାହା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ଘର ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ଯେ ବାସୀ ଖାଦ୍ୟ ହେଉଛି ଭୂତମାନଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ।

cat

ଘରେ ଅବଶିଷ୍ଟ ମଇଦା ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ଶରୀର ଖାଇବା ପାଇଁ ଭୂତ ଏବଂ ଭୂତମାନେ ଘରକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି। ଯେଉଁ ପରିବାରରେ ଏପରି ଅଭ୍ୟାସ ଥାଏ, ସେଠାରେ ସର୍ବଦା ଏକ ପ୍ରକାର ରୋଗ ଏବଂ ଅଳସୁଆର ଶିବିର ରହିଥାଏ। ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ରୁଟି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରି ଆମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ମଇଦାକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ଉଚିତ୍।

ଅନ୍ୟଥା ଏଥିରେ ଅନେକ ରାସାୟନିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଛି ଯାହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।ମଇଦାକୁ ଚୋବାଇ ଫ୍ରିଜରେ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଫ୍ରିଜ୍ ର କ୍ଷତିକାରକ କିରଣ ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଏହାକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦିଏ।

MASIKA

ଯେତେବେଳେ ଏହିପରି ମଇଦାରୁ ରୁଟି ତିଆରି କରି ରୁଟି ଖାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ରୋଗ ହେବା ସ୍ୱାଭାବିକ।ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *