unnamed (2)

51 ବର୍ଷ ପରେ ରାହୁ କେତୁ ଏହି ରାଶି ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ, ଆଗାମୀ 7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଭଲ ଖବର ଆପଣ ପାଇବେ।

RASIPHALA

ଆଜି ବିଶ୍ରାମ ନେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ। ପାରିବାରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହେବ। ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଗୃହର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଶିଶୁ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

sani

ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯଦି ଆପଣ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ବିନିଯୋଗରେ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ।ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ।

ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀଙ୍କ ସହ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ। ତୁମର ଜୀବନର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରିବା ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକତା ଆଧାରରେ ତୁମର ଯୋଜନା ବଣ୍ଟନ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଦୁର୍ବଳ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ ପାଇବ। ଲେଖା ଏବଂ ବୈଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଯୋଗଦାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଜଣେ ନିକଟ କିମ୍ବା ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ। ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।

CHANAKYA1

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ ଛୋଟ ରୋଗ ବ୍ୟତୀତ କୌଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ହେବ ନାହିଁ। ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ମିନ, କନ୍ୟା , ଧନୁ ରାଶି, ବିଛା ଏବଂ ମେଷ ରାଶି। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *