unnamed (7)

ପାରା ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ଘରକୁ ଆସିବ ଶାନ୍ତି ଓ ଧାନ |

FACT

ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନେ ପଶୁ କିମ୍ବା କିଛି ପକ୍ଷୀକୁ ନିଜ ଘରେ ରଖନ୍ତି ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ପ୍ରାଣୀ ଏବଂ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ବଢାଇ କିଛି ଲାଭ ଏବଂ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି। କିଛି ଲୋକ ନିଜ ଘରେ ପାରାଦ୍ୱୀପ କରି ରଖନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏକ ପାରା ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଯେତିକି ଲାଭଦାୟକ I

download

ଏହାର ମଧ୍ୟ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ପାରାକୁ ରଖିବାର ସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧା କ’ଣ ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଗୋଟିଏ ପାରାଟିର ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ଚିତ୍ର ରଖାଯାଏ, ତେବେ ଫଳାଫଳ କ’ଣ ହେବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ଏକ ପାରା ପାଇବା ପାଇଁ ଉପକାର ଏବଂ ଅସୁବିଧା ପଦ୍ମ ପୁରାଣ ଅନୁଯାୟୀ ଯେଉଁ ଘରେ ଗୋଟିଏ ପାରା ପାଳିତ ହୁଏ, ତାହା ମଧ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ତୁମ ଘରେ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ବୁଝ ଯେ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ହେବ ଏବଂ ଘରେ କେବେ ଅକାଳ ମୃତ୍ୟୁ ହେବ ନାହିଁ ମରିବ ନାହିଁ ଏଥି ସହିତ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯେ ଗୃହର ସଦସ୍ୟମାନେ ରାହୁ, କେତୁ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ କୌଣସି ବକ୍ର ଦର୍ଶନ ପାଇବେ ନାହିଁ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଶୋଇବା ଘରେ ଏକ ଯୁଗଳ ପାରା ର ଚିତ୍ର ସ୍ଥାପିତ ହୁଏ, ତେବେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତ ହୁଏ ଏବଂ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ମଧୁରତା ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ, ଘରେ ନିରାଶା ଅଛି କିମ୍ବା ଯଦି ଦାରିଦ୍ରତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି, ତେବେ ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ଏକ ପାରା ଦ୍ୱାରର ଚିତ୍ର ରଖିବା ଉଚିତ। ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେହେତୁ ପାରାଟି ପ୍ରେମ, ବିଶ୍ୱସ୍ତତା, ଦୀର୍ଘାୟୁତା ଏବଂ ଶୁଭଙ୍କର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

para

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ଏକ ପାରାଦ୍ୱାରର ଚିତ୍ର ରଖି ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ମୃତି ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିଥାଏ। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *