susant

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ମୃତୁ ମାମଲାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଠିକ ନାଁ ରିୟା ଚକ୍ରବତୀ ।

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଗୋଟିଏ ନୂଆ ମୋଡ଼ ବାହାରୁଛି। ଏହି ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ନକଲି ଡାକ୍ତରୀ ପ୍ରେସକ୍ରିପସନ୍ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂ, ରାମ ମନୋହର ଲୋହିଆ ହସ୍ପିଟାଲର ଡକ୍ଟର ତରୁଣ କୁମାର ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

susant

ଅଭିଯୋଗରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ନକଲି ଡାକ୍ତରୀ ପ୍ରେସକ୍ରିପସନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ଏହି ଲୋକମାନେ ପଛରେ ଅଛନ୍ତି।ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଜୁନ୍ ୮ରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଟ୍ ବିଷୟରେ। ସେହି ଦିନ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ। ସେହି ଚାଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଲିବ୍ରିୟମ୍ ଏବଂ ଦୈନିକ ନକ୍ସିଟୋ ଏବଂ ଲୋନାଜେପ୍ ନେବାକୁ କହିଛନ୍ତି।ଏହାପୂର୍ବରୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୋମବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଆସିବା ପରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ।

reha

ଏନସିବି କହିଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ରିୟା ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ହାଜର ହେବେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସାନଭାଇ ଶୋଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ରାଜପୁତ ହାଉସ ମ୍ୟାନେଜର ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା ଏବଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କର୍ମଚାରୀ ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଭୂମିକା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ |ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *