rasi

08 ଜୁଲାଇ 2021 ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ବିନା ବୁଝିବିଚାରି କାହା କଥା ଉପରେ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଂ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉର୍ଜାକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଲଗାନ୍ତୁ , ବଡ ସଫଲତାର ଯୋଗ ହେଉଛି , ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ଆଜି କରିପାରିବେ , ଉନ୍ନତିର ଅବସର ମିଳିପାରିବ , ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ଆଜି କରିପାରିବେ , ଉନ୍ନତିର ଅବସର ମିଳିପାରିବ , କେଉଁ କାମ ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ପ୍ରଥମ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ରେ ବିବାହ କରିବାର ଶାନଦାର୍ ମଉକା ଅଛି , ବାଣୀରେ କଠୋରତା ପ୍ରଭାବ ରହିବ , କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସଂୟମତା ରଖନ୍ତୁ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କମି ଅଛି ଯାହା ଜଣାପଡୁଛି , ଚାକିରି କରୁଥିବା ପେଶାର ଜାତକରେ ଉନ୍ନତି କରିବାର ଆସାର ଅଛି , ଘରୋଇ ମୋର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଟକିଥିବା ପରିଯୋଜନା ଗତି ଓ ନିକଟତା ପୁରା କରିବେ , ସେ କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବୋଝର ଜଣା ଥିବ , ଯେଉଁଠି ହୋଇପାରିବ ବ୍ୟବହାର ସକରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ , ନିଜ ବଡ ଅନୁଭବୀ ଲୋକଙ୍କ ଉପଦେଶ ନିଅନ୍ତୁ , ଗରିବଙ୍କୁ ଅନ୍ନ ଦାନ କରନ୍ତୁ , ଶ୍ରୀ ହନୁମାନଜୀଙ୍କର ଧ୍ୟାନ କରୁଥାନ୍ତୁ , ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ , ବୁଝାମଣାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ପରିବାରର ଭରପୁର ସହଯୋଗ ରହିବ , ଧାର୍ମିକ ଦାନରେ ଆପଣଙ୍କ ଧନର ମାମଲାରେ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଆପଣ ଯେଉଁଠି ବି ନିବେଶ କରିବେ ତାହାର ସୁଚନା ହେବା ଦରକାର,  ସେଥିରେ ହିଁ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ , ନିଜ ମନ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ , ଅନ୍ୟଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କୁ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ମଉକା ମିଳୁଛି , ଯାତ୍ରା ଦେଶଟନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ , ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଫିଲ୍ଡରେ ଜାତକ ରେ ନବିନ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଭାବନାତ୍ମକ ରୁପରେ ବିତ୍ତିୟ ରୁପରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବେପାର ସହ ବୁଝାମଣା ସହଯୋଗରେ ବାହାରିବାପାଇଁ ଅଥବା ବେପାରର ସିଲସିଲାରେ ଦୁର ଯାତ୍ରା କରିବାର ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୁଳ ଅଛି , ଅନ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ନିୟତ ରଖିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଜନ୍ମ ନେଇଥାଏ , ଶୈକ୍ଷିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁଖଦ ପରିଣାମ ମିଳିପାରେ , ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖର ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ପାର୍ଟି କିମ୍ବା ପିକନିକ୍ ରେ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ , ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧନ ନିବେଶ କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି , ପ୍ରତିଧ୍ୱନ୍ଧୀ ଗତିବିଧିକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରିବ ନାହିଁ , ଯେଉଁ ଲୋକ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିମ୍ବା କୃଷି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଂବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି , ତାଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ପକ୍ଷ ମିଳିବ , ଧୈର୍ଯ୍ୟର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି,  ଛାତ୍ରଙ୍କର ନବିନ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କେଉଁ ମିତ୍ରଙ୍କର ଆଗମନରେ ଖୁସି ରହିବେ , ବିଜନେସ୍ ଓ ଚାକିରି ପୁରୁଣା ମାମଲାରେ ବୁଝାମଣାର କୌଣସି ରାସ୍ତା ବାହାର କରନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ରେ ଭଲ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂବନ୍ଧିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଥଣ୍ତା କାଶ , ଅଥବା ଆଖିର ଅଭିଯୋଗରେ ପିଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଲୋକଙ୍କର ସହ ଆପଣଙ୍କର ସଂମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ , ସତସଂଙ୍ଗରେ ଲାଭ ମିଳିବ , ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ସୁଗମ ହେବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ନଜରଅନ୍ଦାଜ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ , କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାରେ ନିପଟିଯିବ , ସଫଳତା ମିଳିବ,  ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ରହିବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କାମ ସକାଶେ ବଡଙ୍କର ସହାୟତା ନେବେ । ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିବାକୁ ହେବ , ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବାର ଭଲ ସମୟ ଅଛି , କିଛି ଛାତ୍ର ଚିନ୍ତାରେ ରହିବେ , ଆପଣ ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ , ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିକାର ହୋଇପାରେ,  ପରିବାର ଆପସୀ ମତଭେଦ ବଢିପାରେ , ନିଜ ବୈକଳ୍ପିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖନ୍ତୁ , ଲେଣଦେଣ ଧୋକା ଖାଇପାରନ୍ତି ,

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଧର୍ମ କିମ୍ବା ସମାଜ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି , ବେପାର ବ୍ୟବସାୟ ଟିକ୍ ଚାଲିବ , ନିଜ ପଟୁ ଚାରିଆଡେ ହେଉଥିବା ଗତିବିଧିକୁ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ , କାରଣ ଆପଣଙ୍କ କାମର ଶ୍ରେୟ ଆଉ କିଏ ନେଇପାରେ , କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚର ସାମ୍ନା ହୋଇପାରେ , ଭାବିଥିବା କାମ ସମୟରେ ପୁରା ହେବ , ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ , ଛୋଟ ମୋଟ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି , ଘର ବାହାର ପ୍ରସନ୍ନତାର ମାହୋଲ୍ ରହିବ ,

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବେତନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ଆପଣ କଳା ଓ ସାହିତ୍ୟରେ ଆକର୍ଷିତ ହେବେ , ଯେଉଁ ଲୋକ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି , ସେମାନଙ୍କ କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ , ବେପାରରେ ଅଧିକା ଲାଭ ମିଳିବ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ୍ ମିଳିପାରେ , ଆଶା ନିରାଶା ମିଶ୍ରିତ ଭାବ ମନରେ ରହିବ , ପରିବାରରେ ସୁଖ କମି ରହିବ , ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କର ପାଇଁ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ହୋଇପାରେ , ବୁଡିଯାଇଥିବା ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ଅଛି , ପ୍ରୟାସ ଭରପୁର କରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ଚିନ୍ତାଗୁଡିକ ଅବସାଦ ଘଟିବ , ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୁଆ ଓ ସକରାତ୍ମକ ଭାବିବାକୁ ପଡିପରେ , ଫାଲତୁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ , କର୍ଜ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ଲେଣଦେଣରେ ସାବଧନତା ରଖନ୍ତୁ , ନିବେଶରେ ସନ୍ଧର୍ଭ୍ୟରେ ଅଧିକା ସତର୍କ ଓ ସାବଧାନ ରହନ୍ତୁ , କାରଣ ଦିନ ଅନୁକୁଳ ନାହିଁ  ଯଦି ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ତେବେଭବିଷ୍ୟତରେ ଦରକାର ପଡିଲେ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରିବ , ଦିନ ସାରା ଅଧିକାଶ ସମୟ ଅନ୍ୟଙ୍କ କାମରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ  ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହୁଛି , ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶୁଭ ରହିବ , ଓ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ସମୟ ବିତାଇବେ , ପାଖ ଲୋକଙ୍କୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଅଛି ତେବେ ସବୁ ଜିନିଷ ସାମ୍ନାରେ ଆସିବ , ରୋଜଗାର ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , କିନ୍ତୁ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ଅଧିକତା ରହିବ , ମିଡିଆ ଓ ଆଇଟି ଜାତକ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ  ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କୁ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ , ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ସମୟ ପ୍ରତିକୁଳ ହେବ , ଅତଃ ଅତ୍ୟାଧିକ ସାବଧାନୀ ରଖନ୍ତୁ , କେଉଁ କଥାରେ ପଡି କାହା ସହ ଭୁଲ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ,  ନିଜ ଜୀବନସାଥୀକୁ ଉପହାର ମିଳିପାରେ , ତାହା ସହ ସମୟ ସମୟରେ ଉପହାର ମିଳିପାରେ , ଆପଣ ନିଜକୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହି ଅନୁଭବ କରିବେ , ଚାକିରିରେ ଅଫିସରଙ୍କର ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *