unnamed (1)

ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଗୁରୁତର ରୋଗ ହୋଇପାରେ, ନିରାପଦରେ ରୁହନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ଆଜିର ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଦେଖି ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଆନ୍ତି | ଆଜି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ଆଜି ରାଶିଫଳ ଅର୍ଥାତ୍ 8 ଜୁଲାଇ ଆଣିଛୁ |ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତର ରୋଗର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟର ଅବସ୍ଥା ପ୍ରାୟ ଭଲ ଅଛି | ଆଜି, ଶାରୀରିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେତୁ ମନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ |ବୃଷ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିବ ଏବଂ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଆପଣଙ୍କୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରିବ |

RASI3

ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ନୁହେଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜିର ସମୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ |ମିଥୁନ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଭୟଭୀତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ |

ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଗମ୍ଭୀର ସମସ୍ୟାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | କର୍କଟ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ମଝିରେ ରହିବ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ହଠାତ୍ ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି |ଆଜି ଅତି ସୁରକ୍ଷିତ ଉପାୟରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ |ସିଂହ ଆଜି ଶାସକ ଦଳରୁ କିଛି ଅନୁକୂଳ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

କନ୍ୟା ଆଜି ତୁମେ ଅପମାନିତ ହେବାକୁ ଭୟ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆଜି ପ୍ରେମ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭୟଭୀତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |ତୁଳା ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଆଘାତ କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟମ, ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଦେଖାଉଛି | ବିଛା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ରୋଗ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି, ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଦେଖାଯାଉଛି | ଧନୁ ରାଶି ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଦରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ |

rasi1

ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ |ମକର ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦୁଖିତ ହେବ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରାୟ ଭଲ ରହିବ | କୁମ୍ଭ ରାଶି ଏହି ଦିନ ଜମି, ନିର୍ମାଣ, ଯାନ କ୍ରୟ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ପ୍ରେମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରାୟ ଭଲ ରହିବ | ମୀନ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନାକ, କାନ, ଗଳା ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଭାଇ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ହୋଇପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟର ମାଧ୍ୟମ ମଧ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଜଳାଭିଶେକ କର, ତେବେ ତୁମର ଦିନ ଭଲ ହେବ |ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *