rasi

09 ଜୁଲାଇ 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ତୁମର ରୁଟିନ୍ ର ରୁଟିନ୍ ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସମସ୍ୟାକୁ ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଗତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏକାଥରକେ ଏକାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ କୌଣସି ବିଷୟକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଗ୍ରହଣ ନକରିବା ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ମନ୍ଦିରରେ ଘିର ଏକ ଦୀପ ଜାଳ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତେଣୁ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବିଚାର କରିବା ପରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କିମ୍ବା ପାରିବାରିକ ସ୍ତରରେ ବଦନାମ ମଧ୍ୟ ଅପମାନର ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ତମ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ସହିତ ଜୀବନ ପଥରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି | ତୁମର ମନ ଧ୍ୟାନରେ ରହିବ ଏବଂ ଏହାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କାଗଜପତ୍ର ପରିଚାଳନା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଖୋଲା ହୃଦୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଭଲ ହେବ | ଏହା ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବ | ପ୍ରଗତିର ବାଧାବିଘ୍ନ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଧନର ଆଗମନ ପାଇଁ ଏକ ରାସ୍ତା ରହିବ | ଯଦି ତୁମେ ଅବିବାହିତ ଏବଂ କାହାର ମନ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ସିଧାସଳଖ ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଅ ଏବଂ ତୁମର ହୃଦୟ କୁହ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଫିଟ୍ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଧନ ଭଲ ଏବଂ ଭଲ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଆଜି ସଫଳତା ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଆଣିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନେଇ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଚମତ୍କାର ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ଚରମ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଭ୍ରମଣ, ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଚାକିରି ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମନୋବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଘର ପରିବାରରେ ସମ୍ମାନର ସହିତ ଦେଖିପାରିବେ | ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ ଯାହା ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | ପାଣ୍ଠି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବ। ଯେଉଁମାନେ ମିଡିଆ ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ସେବା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ସହଭାଗୀ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମେ ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗର ଆଶା ବଢେଇପାରେ | ଜାରି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ନୂତନ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ଅନୁଭବ କରିବେ, ଏହାର ଅର୍ଥ ପାଇଁ କଳ୍ପନାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅ | ଆପଣ ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ସୁଖ ମିଳିବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଭ୍ରମଣରେ ବାଧା ପାଇପାରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଏକ ଭଲ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଯାଇ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ବୁଝାମଣା ସହିତ, ଆପଣ ଏପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ଯାହା ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିକାଶର ଅବସ୍ଥା ଭଲ | ଘରର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱଗୁଡିକ ପୂରଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମର କିଛି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | କୌଣସି ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅପବାଦ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି କିଛି ଅସୁବିଧା ଆସିପାରେ କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ଦ୍ୱାରା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଏକ ସୁଚିନ୍ତିତ ରଣନୀତି ଅଧୀନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା କିଛି ଭଲ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ମନକୁ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ଜ୍ଞାନ ସହିତ କରି ପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୁନ ପରିଦର୍ଶନ କର, ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ଭଲ ପଦ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଛାଡି ଆଗାମୀ ଭଲ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସଫଳତା ପାଇଁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକୁ ଦେଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ | ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ହେତୁ ତୁମେ ଚାପ ପାଇବ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ମନୋଭାବ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ତୁମର ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଆଚରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *